ÖVRIGT / Leksaker / Leksaker 12667073

nr 1266 7073

Leksaker

2 st, grisar, mekaniska. Höjd: 11 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 juli 2019
kl 20:49:29